x

Quanda mě prostě baví a velice mi usnadnila život!

Jmenuji se Vladimír Ekart a zabývám se osobním rozvojem. S lidmi pracuji v oblasti koučování, kde využívám metodu Reconnection. Jsem jediný mentor a zároveň instruktor mezinárodního týmu, takže potřebuji opravdu hodně komunikovat s lidmi.

V minulosti jsem se 14 let zabýval provozem internetového portálu Mraveniště.cz, kde jsem se naučil hodně o obchodu, ale absolutně mě nebavil marketing. Později jsem firmu prodal a rozhodl se naplno věnovat oboru, kterému se věnuji již 22 let – osobnímu rozvoji. V tu dobu jsem začal chápat, že samotný obchod mi nestačí a potřebuji začít vnímat i marketing, především práci s e-mail marketingem.

Ze začátku jsem to zkoušel přes e-mailového klienta, ale to bylo velmi složité. Poté jsem však objevil Quandu. Na tomto systému mě zaujalo hned několik věcí. Především je to jednoduchost používání. Bylo velice příjemné, že ani já, ani nikdo z kolegů jsme nepotřebovali žádné zvláštní zaškolení. Stačil jeden večer, kdy jsem si k systému sedl, začal se v něm pohybovat a rychle jsem si sestavil svůj vlastní e-mail.

Také oceňuji to, že mohu databázi lidí rozdělit do jednotlivých skupin a mohu si sám určit chování e-mailů. Především oceňuji, že Quanda není jen nástroj, který vyvíjejí programátoři, ale stojí za ní lidé, kteří mají s marketingem bohaté zkušenosti. Tudíž se jich sám mohu zeptat a oni mi poradí, jak vytvářet e-maily tak, aby působily, jak potřebuji.

Zároveň také vidím, že postupem času v systému přibývají i další nové nástroje, které mi ještě více pomáhají v komunikaci. Například dotazníky, formuláře a další.

Quanda mě prostě baví a velice mi usnadnila život!

 

Vladimír Ekart
mentor, lektor a kouč, The Reconnection