Kateřina Opálková

Ostomy Digital marketing specialist

"Pro naše potřeby komunikace s pacienty je Quanda velmi efektivní nástroj, zejména oceňuji možnost tvorby a automatické posílání e-mailových seriálů."

 

Představte nám vaši firmu, prosím. Čemu se věnujete?

Společnost ConvaTec Česká republika s.r.o. funguje na českém trhu již od roku 1991 a v současné době zaujímá přední místo ve stomické péči a v oblasti hojení ran. Portfolio společnosti dále rozšiřují pomůcky pro čistou intermitentní katetrizaci, kontinenci, intenzivní a infuzní péči. Prioritou společnosti jsou kvalitní produkty a služby pro usnadnění každodenního života. Při vývoji nových produktů je pro nás velmi důležitá spolupráce s odborníky i s pacienty, díky které je možné posouvat kvalitu výrobku neustále kupředu.

 

Proč jste se rozhodli začít používat Quandu a jak dlouho s ní pracujete?

Quandu používáme už celou řadu let, a to od roku 2014. S aplikací jsem se seznámila právě ve společnosti Convatec, kdy už byla „zajetým“ pomocníkem při e-mailové komunikaci se zákazníky.

 

Co vás na Quandě zaujalo? 

Jednoduchost používání, velká flexibilita při grafickém zpracovávání e-mailových kampaní.

 

V čem vám Quanda nejvíc pomohla?

Rychlost komunikace s našimi zákazníky – jednoduše si vytvořím e-mail dle mých představ, rychle importuji veškeré kontakty a je to hotové. Oceňuji snadnost používání.

 

Jak byste zhodnotila fungování aplikace dnes? Splnila Vaše očekávání?

Quanda určitě splňuje moje očekávání, vyzdvihnout bych chtěla i skvělou zákaznickou podporu a rychlost komunikace. Děkuji za podporu i panu Spáčilovi, který si vždy najde čas.

 

Doporučila byste Quandu dalším firmám?

Určitě ano.

 

Kateřina Opálková
ConvaTec Česká republika s.r.o.