x

Po roce můžu říci pouze jedno. Je to super! Systém se neustále vyvíjí a práce s ním je stále jednodušší.

Jmenuji se Jan Piťha a jsem generální ředitel ve společnosti Backbone s.r.o. Zaobíráme se telekomunikací a výstavbou technologie pro mobilní operátory.

Quandu používáme asi jeden rok. Začalo to tím, že jsme hledali nějaký systém, který by nám pomohl zautomatizovat marketingové nástroje. Také jsme chtěli více představit naši práci zákazníkům i široké veřejnosti. Na tom základě jsme se rozhodli natočit sérii videí, která ukazují naši práci a zároveň odkazují na odborné články. Díky Quandě se nám skutečně podařilo dostat naši firmu do povědomí veřejnosti, a to zcela jednoduše. Vytvořili jsme z videí e-mailový seriál, který se automaticky rozesílá zákazníkům.

Z těchto e-mailů jsme získali nejrůznější statistiky, zpětnou vazbu od zákazníků a podařilo se nám s nimi výrazně lépe komunikovat. Zároveň jsme si také rozšířili databázi, díky propojení s webovou stránkou, kde lidé zanechávají svou e-mailovou adresu.

Po roce můžu říci pouze jedno. Je to super! Systém se neustále vyvíjí a práce s ním je stále jednodušší. Díky Quandě navíc marketing zvládají jeden nebo dva lidé a vše funguje tak, jak má. Mohu vřele doporučit!

 

Jan Piťha
CEO, Backbone s.r.o.