Tým PR a IT firmy

"Perfektně automatizovanou rozesílkou e-mailů se ulevilo primárně obchodnímu oddělení, které bylo přetížené."

 

Představte nám vaši firmu, prosím.

M&T je česká, rodinná firma, která vyrábí designové okenní a dveřní kování. Na začátku byli 3 bratři – sportovci s pevnou vůlí a jasnou vizí jít svojí cestou. Firma byla založena v roce 1997 v Dobrušce s cílem vyvíjet, vyrábět a uvádět na trh neustále nové designové, konstrukčně a technologicky ojedinělé produkty. M&Tmá svůj osobitý přístup s přednostmi, které značku charakterizují: výroba designových řad klik z masivní mosazi, technologicky vyspělé zázemí, ale zároveň s velkým podílem ruční práce, s neustálými inovacemi a precizním řešením všech detailů výrobků.

M&T nabízí designové kování navržené předními českými architekty jakými jsou například Barobora Škorpilová, Stanislav Fiala nebo Herrmann&Coufal. Za své kování Minimal / Maximal a inovativní dveřní system Magnetic, včetně dveřních madel, získala několikrát M&T prestižní německé ocenění Red Dot Award.

 

Proč jste se rozhodli používat Quandu?

Používáním Quandy se nám v M&T podařilo dokonale sladit interní systém e-mailové komunikace vůči našemu zákazníkovi. 

 

Co vás na Quandě zaujalo? 

Vyhovuje nám minimalistický design newsletteru, který jsme si vytvořili na míru našeho brandu.

U testovacích e-mailů oceňujeme vysokou responzivitu.

Bonusem je přívětivé uživatelské rozhraní a přehledné statistiky, které si lze nechat posílat i do e-mailu. Z došlého přehledu lze vyčíst, kolik e-mailů došlo v pořádku našim respondentům, jakou měla zpráva sílu v čtenosti, kolik čtenářů zpráva zaujala natolik, aby se popřípadě znovu proklikli na náš web nebo sociální sítě skrze odkazy ve zprávě.  Lépe se nám tak hodnotí úspěšnost kampaně.

 

Jak byste zhodnotil fungování aplikace dnes? Splnila vaše očekávání?

Rozesílka informací je nyní ucelená a přehledná, perfektně automatizovaná. Máme pod kontrolou všechny kroky pro e-mailové sdílení informací s našimi klienty. Plánujeme, co a kdy chceme sdílet, s kým i kde. 

 

Tým PR a IT firmy
M & T