Ing. Jana Fillová

Marketing Manager Datascan, s.r.o.

"Quanda nabízí možnost přehledně třídit kontakty do skupin. Rozhraní je velmi jednoduché a intuitivní, vytvářet e-maily může téměř kdokoliv bez dlouhého zaškolování. A třešničkou na dortu je český support."

Když jsme se seznámili s Quandou na jednom školení, zjistili jsme, že děláme e-mail marketing složitě a velmi zdlouhavě.

 

Představte nám vaší firmu, prosím. 

DATASCAN, s.r.o. je jedním z největších evropských dodavatelů systémů automatické identifikace. Zabývá se prodejem a servisem špičkového hardwaru pro čtení a tisk čárových kódů, etiket a bezdrátový přenos dat, stejně jako příslušného softwarového vybavení. Do sortimentu patří snímače čárových a 2D kódů, tiskárny etiket a štítků, tiskárny plastových karet, mobilní terminály, aplikátory etiket, systémy strojového vidění, pultové snímače, stacionární snímače, optoelektronické senzory, software, bezdrátové sítě, etikety, barvicí pásky, zdravotnický sortiment a spotřební materiál k tiskárnám plastových karet. To vše užívané v moderní výrobě, dopravních a logistických centrech, velkoskladech, obchodních domech, prodejnách, nemocnicích apod.

 

Proč jste se rozhodli začít používat Quandu a co vás na ni zaujalo?

Když jsme se seznámili s Quandou na jednom školení, zjistili jsme, že děláme e-mail marketing složitě a velmi zdlouhavě. Quanda nabízí možnost přehledně třídit kontakty do skupin, na základě kterých lze snadno rozesílat e-maily. Rozhraní je velmi jednoduché a intuitivní, vytvářet e-maily může téměř kdokoliv bez dlouhého zaškolování. A třešničkou na dortu je český support. To vše nás zaujalo natolik, že jsme se rozhodli Quandu používat.

 

Jak dlouho Quandu používáte a jaké nástroje využíváte nejraději? 

Quandu používáme od roku 2016, tedy více než 5 let. Využíváme především e-maily, které posíláme pravidelně našim zákazníkům nejčastěji ve 14 denních intervalech, dotazníky využíváme méně, pouze jednou za rok.

 

Doporučili byste Quandu dalším firmám? 

Ano, bez váhání bych Quandu doporučila i dalším firmám. S Quandou jsme velice spokojení a můžeme se na ni spolehnout i díky technické podpoře.

 

Ing. Jana Fillová
Marketing Manager, Datascan, s.r.o.