Workshopy

E-mail design pro „nedesignéry“

Krásný design upoutá pozornost. To, co prodá, je obsah. O obsahu jsme toho již řekli mnoho, a tak je nyní čas podívat se na to, jak vaše e-maily vypadají a jak mohou vypadat. Workshop, který jsme pro Vás připravili, Vám odhalí hlavní zásady pro tvorbu vizuálně pěkných a funkčních e-mailů, které Vaši zákazníci nebudou moci ignorovat.

 • Jan Spáčil
 • Autor

 • Jan Spáčil

TERMÍN: 13. 05. 2020 PRAHA (od 9:00h do 13:00h)

 

Během 4 hodin si odnesete naše praktické zkušenosti, které jsme získali během 9 měsíců vývoje nového e-mail editoru, testováním stovek e-mailů až v 93 různých aplikacích, které zobrazují e-maily, napříč 3 operačními systémy na nespočtu různých zařízení od smartphonů, iPhonů, androidů, až po webové e-mailové prohlížeče pro Gmail, AOL, Office 365 nebo Outlook.com. Od malých mobilních displejů až po velké retina displeje, od Exploreru, přes Chrome, Firefox až po Safari, od Outlooku 2007 po Outlook 2019.

Moderní e-mailový design je vzdušný, propracovaný, rafinovaný a krásný. Takové e-maily zvládete i vy, jednodušeji a rychleji, než si umíte představit.

Udělat krásný, funkční a efektivní e-mail může každý. Ne každý má ale k dispozici nástroje, které se znalostí základních pravidel, s krátkým tréninkem a trochou nadšení pomohou i začátečníkům dosahovat profesionálních výsledků.

Toto vše již na vás čeká doslova za dveřmi. Ještě před tímto workshopem, v polovině září, přicházíme s novou verzí Quandy. Hezčí, modernější, funkčnější a hlavně s novým editorem e-mailů. Tento nový editor jsme postavili od nuly a aplikovali v něm všechny naše zkušenosti, které jsme získali za posledních 6 let.

Tento nový e-mail editor si s lehkostí poradí s těmi nejsložitějšími úkoly a požadavky při tvorbě e-mailů.  Dobrá zpráva je, že můžete být mezi prvními, kteří tento nový e-mail editor a jeho funkce naplno ovládnou.

STAŇTE SE PROFESIONÁLNÍM E-MAIL DESIGNÉREM. PŘIJĎTE NA WORKSHOP A NAUČTE SE:

 • jak tvořit e-maily, které vypadají skvěle,
 • jak pracovat se základními pravidly pro e-mailový design,
 • jak se vyvarovat nejčastějším chybám, které se při tvorbě e-mailů dělají,
 • jak tvořit e-maily, které se správně zobrazují na různých zařízeních - notebooku, tabletu i mobilu,
 • jak tvořit krásné fungující e-maily, i když nejste programátor, front-end developer nebo jiný „ajťák“,
 • jak využít všechny dostupné funkce, které nový e-mail editor nabízí.

Tento workshop je přesně pro Vás, pokud:

 • chcete, aby vaše e-maily vypadaly lépe a měly aktuální prvky moderního online designu,
 • hledáte nové cesty, jak rychle vylepšit vaše stávající kampaně a zvednout jejich atraktivitu,
 • nechcete trávit dlouhé dny samostudiem a stylem pokus a omyl,
 • chcete praktické doporučení a tipy, jak tvořit ty nejhezčí e-maily.

Tento workshop není pro Vás, pokud:

 • jste s tím, jak vypadají vaše e-maily spokojeni a nechcete nic měnit ani vylepšovat,
 • nepotřebujete zlepšit první dojem vašich e-mailů,
 • se nechcete odlišit od dalších stovek firem, které své e-maily stále tvoří „postaru“,
 • se zabýváte designem e-mailů profesionálně již roky a další informace již nehledáte.

Jak Vám tento wokshop pomůže ušetřit desítky tisíc korun?

Vývojem nového editoru se zabýváme již téměř 1 rok. Za tu dobu jsme testovali stovky e-mailů až v 93 různých aplikacích, které zobrazují e-maily a  procházeli téměř 40 tisíc e-mailových náhledů. Za tu dobu jsme načerpali mnoho, hlavně praktických zkušeností a znalostí, jak dnes e-maily fungují a co je nebo není v e-mailovém designu možné.

O toto vše se s Vámi podělíme, zodpovíme vaše otázky a vy tak nebudete muset trávit dlouhé hodiny pročítáním blogů a nekonečným testování.

Co si z workshopu odnesete:

 • konkrétní návod, jak postupovat při tvorbě nových, designově atraktivních e-mailů,
 • jak tvořit a spravovat vlastní šablony e-mailů,
 • praktický postup, jak tvořit e-mail, který vaši zákazníci prostě nemohou ignorovat,
 • doporučení, tipy a praktické zkušenosti, které jsme nasbírali během posledních 9 měsíců intenzivním vývojem a testováním e-mailů.

Načerpejte inspiraci, nápady a praktické zkušenosti v oblasti designu e-mailů. Ušetřete si nekonečné hodiny vlastních pokusů a omylů a přihlaste se ještě dnes na workshop „E-mail design pro „nedesignéry““.

KDY, KDE A ZA KOLIK?

Termín:
13. 05. 2020 od 9:00h do 13:00h 

Místo konání přednášky:
Jeseniova 2769/208, Praha 3

Speciální cena + sleva pro platící zákazníky:

Základní cena workshopu je 4 490 Kč (bez DPH) za 1 účastníka.
(5 432,90 Kč včetně DPH. Hradí se dle Smluvních podmínek předem na základě vystavené faktury.)

Jak uplatnit slevu
a speciální bonus pro platící zákazníky?

Všem platícím zákazníkům odečteme od této ceny jejich pravidelný měsíční poplatek za používání Quandy (v případě ročních licencí 1/12 ročního poplatku). Maximální sleva je ve výši ceny za workshop. Tuto slevu může uplatnit pouze jeden účastník.

O lektorovi

Jan SpáčilJan Spáčil je marketingovým specialistou, lektorem a koučem s více než 20 letou praxí. 8 let přednáší a vede workshopy zaměřené na marketing a PR. Jeho workshopy a přednáškami prošlo stovky účastníků. Podílel se na marketingových strategiích pro společnosti jako je Czech Computer, Performia, Delfín travel nebo Lightway. Posledních několik let se věnuje automatizaci marketingových procesů, automatizaci zákaznické péče a integraci klasických informačních systémů s moderními online aplikacemi.  Od roku 2012 se podílí na vývoji marketingová aplikace pro podporu prodeje automatizaci zákaznické péče s názvem Quanda. Quandu dnes používají stovky zákazníků v 19 zemích světa.