Odborné přednášky LIVE

Jak násobně zvýšit návštěvnost vašich stránek (bez placené reklamy) a získat co nejvíce nových kontaktů

Existují pouze 3 věci, které zásadně ovlivňují to, kolik nových kontaktů z Vašich webových stránek získáte. Přijďte na tuto odbornou přednášku a dozvíte se, které to jsou. Získáte praktický návod a konkrétní kroky, jak vše aplikovat právě pro vaše podnikání a váš web.

 • Jan Spáčil
 • Autor

 • Jan Spáčil

Za posledních 7 let jsem jako konzultant viděl velké množství webových stránek. Desítkám klientů jsem s jejich realizací pomáhal a byl jsem u tohoto procesu od začátku do konce. Viděl jsem stránky, které vypadaly skvěle. Byly responzivní, obsahovaly zajímavé informace, celkově byly velmi zdařilé. Avšak v některých případech jejich schopnost získat nové kontakty byla velmi slabá.

Naproti tomu jsem viděl stránky, které rozhodně podle posledních trendů a zvyklostí nebyly. Celkově nepůsobily tak moderně a technicky dokonale. Avšak, z nějakého důvodu, jejich schopnost upoutat pozornost, přivést návštěvníky a ty přeměnit na nové kontakty byla vynikající.

Navštivte tutu přednášku a naučte se, jak vyladit vaše webové stránky tak, aby dokázaly upoutat pozornost, přilákat nové návštěvníky a ty pak přeměnit v co největším počtu na nové kontakty. Bez jediného řádku programování, bez velkých investic.

Přijďte na přednášku a během jediného dopoledne se dozvíte:

 • jak upoutat pozornost na internetu.
 • na jakém principu získávání kontaktů funguje a co ho ovlivňuje.
 • praktické kroky, jak násobně zvýšit návštěvnost vašich stránek, bez placené reklamy.
 • konkrétní návod, jak pravidelně získávat nové kontakty pro další prodej.
 • jaké online nástroje můžete ke získávání kontaktů využít a to bez nutnosti cokoliv na vašich stránkách programovat.

Tato přednáška je přesně pro Vás, pokud:

 • nejste spokojeni s tím, jakou návštěvnost mají vaše webové stránky a chcete ji zvýšit.
 • chcete, aby Váš web začal okamžitě získávat více kontaktů než doposud.
 • chcete lépe využít návštěvnost z placené reklamy.
 • se chcete naučit, jak psát atraktivní obsah i přesto, že nejste copywriter a nemáte z psaním zkušenosti.
 • začínáte s online marketingem a chcete to rovnou dělat správně.

Tato přednáška není pro Vás, pokud:

 • pokud již nyní dosahujete trvalé rostoucí návštěvnosti a jste plně spokojeni s tím, kolik kontaktů pravidelně z Vašeho webu zíkáváte.
 • máte zrovna volné dopoledne a nic konkrétního v této oblasti nepotřebujete zlepšit.
 • hledáte kouzelný proutek, který vše vyřeší za Vás. Omlouváme se, ale žádné kouzelné proutky v online marketingu neexistují.

Jak Vám tato přednáška pomůže ušetřit desítky tisíc korun?

Budete překvapeni, že k tomu, aby Váš web začal fungovat jako šikovný obchodník, který každý den získává nové kontakty pro prodej, nemusíte celý web předělávat a investovat desítky tisíc korun do jeho redesignu. Pravděpodobně zjistíte, že nově využijete to, co už vlastně dávno máte, ale ke získávání nových kontaktů nepoužíváte. Představíme Vám konkrétní nástroje, které můžete na vašem webu okamžitě používat, bez toho, aniž byste cokoliv předělávali nebo programovali.

Na přednášce se dále naučíte:

 • porozumět tomu, jak se lidé dostávají na vaše stránky.
 • jak zaujmout návštěvníky tak, aby sami začali doporučovat a propagovat vaše stránky.
 • jak vytvářet atraktivní obsah, který lidé prostě nemohou ignorovat.
 • jak se vyhnout nejčastějším chybám při tvorbě formulářů, určených pro získávání kontaktů.

Co říkali účastníci přednášky na jejím konci?

„Líbilo se mi, že do prezentace byly zapojeny tipy z praxe a užitečné poznámky. Příjemný projev pana Spáčila.“
Lucie Bieliková, MADEL CZ, spol. s r.o.

„Přednášku hodnotím jako velmi přínosnou. Pana Spáčila považuji za skutečného odborníka v oblasti marketingu a velice si cením toho, že vždy poskytne informace, které se jinde nedozvím. Tak tomu bylo i dnes. Navíc má přednáška velice příjemný spád a je výborně připravená po všech stránkách.“
Jan Knettig, K-net Technical International Group, s.r.o.

„Vaše přednášky jsou pro mě vždy inspirativní, a tak tomu bylo i dnes a odcházím s několika novými nápady a těším se, až je zavedeme do praxe.“
Michal Král, Print Partners s.r.o.

Ušetřete si dlouhé měsíce studia, vyhněte se pokusům a omylům a přihlaste se ještě dnes na odbornou přednášku „Jak násobně zvýšit návštěvnost vašich stránek (bez placené reklamy) a získat co nejvíce nových kontaktů“.

KDY, KDE A ZA KOLIK?

Termín:
připravujeme

Místo konání přednášky:
připravujeme

Cena:

500 Kč (včetně DPH, hradí se předem na základě vystavené faktury)

O LEKTOROVI

Jan SpáčilJan Spáčil je marketingovým specialistou, lektorem a koučem s více než 15 letou praxí. Jeho workshopy a přednáškami prošlo za poslední 2 roky více než 500 účastníků. Podílel se na marketingových strategiích pro společnosti jako je Czech Computer, Performia, Delfín travel nebo Lightway. Již 5 let přednáší a vede workshopy zaměřené na marketing a PR. V roce 2010 vytvořil online aplikaci Quanda. Quanda je online software, který unikátním způsobem kombinuje nástroje pro e-mail marketing, online dotazníky a webové formuláře. Quandu dnes používají stovky zákazníků v 15 zemích světa.