Individuální konzultace

Quanda na plný plny

Dlouhodobý individuální program na kompletní zavedení Quandy, kterým vás krok za krokem provedeme. Během krátké doby 2 - 3 měsíců se dokonale seznámíte se vším co Quanda umí a s naší pomocí se stanete profesionálním uživatelem se skvělými výsledky. Podělím se s vámi o praktické zkušenosti a "know how", které jsem získal během posledních 8 let.

 • Jan Spáčil
 • Autor

 • Jan Spáčil

V dnešní době je různých marketingových softwarů a aplikací velké množství. Pokud však sami nemáte přesně jasno v tom, jak tyto nástroje používat, nejste si jisti, jak postupovat a co přesně máte dělat, abyste dosáhli cílů, které potřebujete, budou vám tyto často velmi sofistiované nástroje sloužit jen v omezené míře. Pokud z ich budete chtít dostat maximum, budete potřebovat nejen přesně porozumět jejich používání, ale také mít funkční "marektingové know how". Pouze tato kombinace vám zajistí výsledky, které očekáváte. Obě tyto obsati jsou v našem programu zahrnuty a vzájemně se prolínají.

Každý software je pouze tak efektivní, jak kompetentní je uživatel, který ho používá.

 

Co nám dává jistotu, že to co vás bude učit funguje?

Osobně se této problematice věniji již téměř 20 let. Viděl jsem mnoho úspěšných i neúspěšných kampaní, průzkumů nebo jiných marketigjových aktivit. Osobně jsem konzutaoval destíky firem, dělal analýzu stovek kampaní a podílel se na marketingové strtegii firme jako Czech Computer, performia, Delfin Travel, Gumex nebo Lightway. prostřednoctzvím Quandy jsme pohli našim zákazníkům odeslat přes 120 milionů e-mailů, získat přes 200 tisíc vyplněných doatzníků a téměř 150 tisíc nových kontaktů.

Vytvořit nástroj, který toto vše úspěšně zvládne znamená porozumět principům skutečně do hloubky.

Pomohli jsme mnoha firmám úspěšně nastartovat jejich e-mail marketing, zlepšit výsledky jejich kampaní nebo nastartovat masivní příliv nových konatktů. Podívjete se na naše reference.

 

Proč vznikl tento koučovací a implementační program?

Tento koučovací a implementační program vznikl hlavně proto, abychom vám předali naše dlouholeté zlušenosti a maximálně urychlili vaši schopnost využívat Quandu skutečně naplno. Není to tak, že byste to nedokázali zvládnout sami. O tom nepochybujeme. Náš progam vás však pomůže dostat se do cíle mnohem rychleji, než pokud se vadáte cestou pokusu a omylu.

Bohužel častěji, než bch si přál, vidím naše zákzaníky, kteří využívají jen malou část z toho, co jim může Quanda nabídnout. Když jsem měl možnost s některými z nich nachvíli mluvit, často stačilo pár inpuzů a tipů, jak postupovat a věci se pohnuly dopředu.

Jakmile obejvíte správné proč a vidíte řešení, přejít do akce už není tak obtížné.  

Každý den za posledních 9 let se věnujeme e-mailům, dotazníklm, formulářů, automatizacím a věcem s nimi spojených..měl jsem tak možnost objevili, co funguje a co ne. To vše vám prostřednoctvím tohto programu chci odevzdat. Krok za krokem, abyste tomu rozuměli, věděli přesně co máte dělat a dělali to.

 

Jak to probíhá?

Na rozdíl od mnoha jiných programů tohto typu vám nebudeme účtovat počet hodin, které společně na tomto programu stráváme. Našim cílem je dotáhnout to do konce a nemít pozornost na tom, zda to trvá o hodinu víc nebo míń.

Uděláme to, co je potřeba bez oheldu an strávený čas.

 

Co přesně budeme dělat?

1. Společně uděláme pořádek v databázi vašich kontaktů.

2. Kontakty rozdělíme do správných skupin vzhledem k cílům vaší komunikace. 

3. Nastavíme automatizace kontaktů, aby se routiiní akce spouštěly zcela automtaicky.

4. Spoleně vytvoříme efektivní strategii a plán komunikace.

5. Projdene všechny typy e-mailových kampaní, které se naučíte přesně používat.

6. Společně vytvoříme e-mailové automatizace pro maximalizaci jejich výsledků.

7. Naučím vás používat a vyhodnocovat statistiky e-mailových kampaní.

8. Vytvoříme strategii pro maximalizaci počtu získaných kontaktů z vašich webových stránek.

9. Společně projdeme obsah, který je potřeba pro získávání kontaktů vytvořit.

10. Vytvoříme formuláře a umístíme je na váš web.

11. Vytvoříme všechny potřebné automatizace pro fungování formuláře.

12. Navrhneme a vytviříme sérii dotazníků pro jednorázovou a pravidelnou zpětnou vazbu.

13. Naučím vás jak s výsledky pracovat a jak díky dotazníkům zvýšit prodej a zefektivnit další markletingovou komuniakci.

14. Vytvoříme všechny potřebané automatizace pro maximalizaci vyplněných dotazníků.

15. Projdeme pokročilé scénáře automatizace a nevrheme, jak vše vzájmeně co nejlépe propojit.

 

A navíc. Budete mít k ruce na dlouhé hodiny někoho z venku se kterým můžete prodiskutovat nejen vaši e-mailou komunikaci.

 

Kdo vás tímto programem provede

Jan SpáčilJan Spáčil je marketingovým specialistou, lektorem a koučem s více než 15letou praxí. Jeho workshopy a přednáškami prošlo za poslední 2 roky více než 500 účastníků. Podílel se na marketingových strategiích pro společnosti, jako je Czech Computer, Performia, Delfín travel nebo Lightway. Již 5 let přednáší a vede workshopy zaměřené na marketing a PR. V roce 2010 vytvořil online aplikaci Quanda. Quanda je online software, který unikátním způsobem kombinuje nástroje pro e-mail marketing, online dotazníky a webové formuláře. Quandu dnes používají stovky zákazníků v 15 zemích světa.

 

Tento program je přesně pro vás, pokud:

 • s používáním Quandy právě začínáte a nechcete jít cestou pokusu a omylu;
 • Quandu už nejký čas používáte, ale cítíte, že vám může nabídnout mnohem víc.

 

Tento program není pro vás, pokud:

 • jste se stávajícícm využívám Quandy spokojeni a nic vám nechybí;
 • nemáte chuť a čas něco objevovat;
 • nevěříte, že vás to může někam posunout;
 • nejraději si na všechno přijdete sami;
 • sami byste se do toho nikdy nepustil/a, ale dostal/la jste to příkazem.

 

Jak vám tento program pomůže neztrácet čas a ušetřit tisíce korun?

Peníze a čas investovaný do tohoto programu se vám rychle vrátí. Často říkám zákzaníkům, že je drahé si tento program nekoupit. Spočítejte si čas, který ušetříte vlastními pokusy, jakou hodnotu mají nové kontaky a nový obchodní potenciál, který vám to přinese, jakou hodnotu mají efektivnjěší e-mailové kampaně, když dosáhnete větší odezvu. Jak je pro vás cenná pravidlená zpětná vazba, díky které zdokonalíte vaše produkty a komunikaci se zákazníky. To vše ihned v průběhu tohoto programu nebo velmi brzy po jeho ukočení.

Pokud věci fungují, fungují ihned. Ihed poznáte, zda jdete správným směrem nebo ne. Nebudu vám slibovat, že výsledky přijdou pouze objednáním tohoto programu. Bez práce to nepůjde. Nebudete na to ale sami.

 

Co si z programu odnesete:

 • osobní jistotu, že víte, co máte dělat a jak správně používat Quandu a její nástroje;
 • ušetříte si nekonečné hodiny proklikáváním a vlastním hledáním a zkoumáním, jak co funguje;
 • konkrétní plány a postupy;
 • inspiraci a chuť pustit se do akce!

 

Chcete se dozvědět víc?

Vyplňte formulář na prvé straně a my se vám ozveme zpět.